सभापति देउवाद्वारा लोकतान्त्रिक अपाङ्ग संघमा सदस्यहरू मनोनयन

काठमाडौं । नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले राष्ट्रिय लोकतान्त्रिक अपाङ्ग संघ, केन्द्रीय तदर्थ कार्यसमितिमा सदस्यहरूको मनोनयन गरेका छन् ।

शुक्रबार सभापति देउवाले सदस्यहरू मनोनयन गरेको विज्ञप्तिमा उल्लेख छ । प्रकाश पन्थको अध्यक्षतामा गठित राष्ट्रिय लोकतान्त्रिक अपाङ्ग संघ, केन्द्रीय तदर्थ कार्यसमितिको सदस्यमा देहायका अपाङ्गता भएका व्यक्तिहरूलाई मनोनयन गरिएको छ ।

असार ७, २०८१
प्रेस विज्ञप्ति
(राष्ट्रिय लोकतान्त्रिक अपाङ्ग संघ, केन्द्रीय तदर्थ कार्यसमितिमा सदस्यहरुको मनोनयन)

नेपाली कांग्रेसका सभापति श्री शेरबहादुर देउवाले श्री प्रकाश पन्थको अध्यक्षतामा गठित राष्ट्रिय लोकतान्त्रिक अपाङ्ग संघ, केन्द्रीय तदर्थ कार्यसमितिको सदस्यमा देहायका अपाङ्गता भएका व्यक्तिहरुलाई आज मनोनयन गर्नु भएको छ ।

मनोनयन हुनु भएका सदस्यहरू

१ माधवप्रसाद चम्लागाई (ईलाम)
२ पर्वतराज विष्ट (उदयपुर)
३ गुणराज भट्टराई (ओखलढुङ्गा)
४ गोपालमान थापा (ओखलढुङ्गा)
५ डेकराज भट्टराइ (ओखलढुङ्गा)
६ प्रेमगीता बस्नेत (खोटाङ)
७ ऋषि चापागाईं (झापा)
८ धर्मराज घिमिरे (झापा)
९ कुमारी निरौला (ताप्लेजुङ)
१० सुर्य कार्की (तेह्रथुम)
११ उदयबहादुर लिम्बु (धनकुटा)
१२ प्रकाश रम्जेल सार्की (पाँचथर)
१३ टंक पाण्डे (भोजपुर)
१४ अंगुरा बस्नेत (मोरङ)
१५ उमा घिमिरे (मोरङ)
१६ जीवन दाहाल (मोरङ)
१७ प्रदिप घिमिरे (मोरङ)
१८ विनोदकुमार कार्की (मोरङ)
१९ चिजमाया बिक (संखुवासभा)
२० देवकुमार तामाङ वैध (संखुवासभा)
२१ दिलकुमारी राइ (सुनसरी)
२२ बाबुराम खतिवडा (सुनसरी)
२३ राधा चौधरी (सुनसरी)
२४ लोकेन्द्रजंग बस्नेत (सोलुखुम्बु)
२५ किरणकुमार पासवान (धनुषा)
२६ जयप्रकाश ठाकुर (धनुषा)
२७ धिरजकुमार यादव (धनुषा)
२८ शत्रुधन लाल कर्ण (धनुषा)
२९ हरेराम यादव (धनुषा)
३० मनोजकुमार महतो (पर्सा)
३१ सम्भु पासवान (पर्सा)
३२ शोभा लामा (बारा)
३३ बीणा चौधरी (महोतरी)
३४ सञ्जु भगत (महोतरी)
३५ हेमकुमारी वाग्ले (रौतहट)
३६ दुर्गानन्द यादव (सप्तरी)
३७ बलदेव मण्डल (सप्तरी)
३८ नन्दकिशोर ठाकूर (सर्लाही)
३९ शिवशंकर राय दनुवर (सर्लाही)
४० रमिताकुमारी शाह (सिराहा)
४१ रामजतन साफी (सिराहा)
४२ गोमा पौडेल (काठमाडौँ)
४३ चन्द्र परियार (काठमाडौँ)
४४ टेकबहादुर गुरूङ (काठमाडौँ)
४५ तारावदन सेढाई (काठमाडौँ)
४६ दुर्गामान तामाङ (काठमाडौँ)
४७ नीताकेशरी भट्टराइ (काठमाडौँ)
४८ बिरूकमल श्रेष्ठ (काठमाडौँ)
४९ भीमसेन खत्री (काठमाडौँ)
५० भुवन पाण्डे (काठमाडौँ)
५१ विष्णुलाल श्रेष्ठ (काठमाडौँ)
५२ श्यामकुमार पण्डित (क्षेत्री) (काठमाडौँ)
५३ उद्धब कोइराला (काभ्रेपलाञ्चोक)
५४ रविन्द्र पन्त (काभ्रेपलाञ्चोक)
५५ अनिता घिमिरे (चितवन)
५६ निर्मलकुमार श्रेष्ठ (चितवन)
५७ पुस्कर खड्का (दोलखा)
५८ यज्ञ उप्रेती (दोलखा)
५९ अश्विन लम्साल (धादिङ)
६० शिवकुमार रेग्मि (धादिङ)
६१ कृष्ण थपलिया (नुवाकोट)
६२ बिक्रम घले (नुवाकोट)
६३ रविन थपलिया (नुवाकोट)
६४ किरण शिल्पकार (भक्तपुर)
६५ बिनु थापा (भक्तपुर)
६६ मनिष सुब्बा (भक्तपुर)
६७ सुरेश राजभण्डारी (भक्तपुर)
६८ प्रमेन्द्र ढकाल (मकवानपुर)
६९ रामेश्वर पराजुली (मकवानपुर)
७० समिताकुमारी दुलाल (मकवानपुर)
७१ सुप्रभा अर्याल (मकवानपुर)
७२ सुमन कार्की (मकवानपुर)
७३ गोरमेन तामाङ (रसुवा)
७४ निर्मला कार्की (रामेछाप)
७५ पुरुषोत्तम घिमिरे (रामेछाप)
७६ रवि थापा (ललितपुर)
७७ राजकुमार महर्जन (ललितपुर)
७८ राम दाहाल (ललितपुर)
७९ शोभा कार्की (ललितपुर)
८० सागर लामा (ललितपुर)
८१ पबित्रबहादुर भण्डारी (सिन्धुपाल्चोक)
८२ राजु थापा (सिन्धुपाल्चोक)
८३ शिवहरि नेपाल (बैरागी) (सिन्धुपाल्चोक)
८४ अच्युत कोइराला (सिन्धुली)
८५ दिलकुमारी देवकोटा (सिन्धुली)
८६ प्रदिप ढकाल (सिन्धुली)
८७ सोनिका ढकाल (सिन्धुली)
८८ मोहनकुमार प्रधान (कास्की)
८९ राधाकृष्ण गुरूङ (कास्की)
९० विष्णु सिग्देल (कास्की)
९१ सन्त परियार (कास्की)
९२ हेमबहादुर गुरूङ (कास्की)
९३ हेलेना श्रेष्ठ (कास्की)
९४ दीपक हमाल (गोर्खा)
९५ पदम परियार (तनहुँ)
९६ कृष्णकुमारी श्रेष्ठ (नवलपरासी पूर्व)
९७ गिरीराज ढकाल (नवलपरासी पूर्व)
९८ गोपालदास पौडेल (पर्वत)
९९ अमिट के.सी. (बाग्लुङ)
१०० गंगा छन्त्याल (बाग्लुङ)
१०१ सुर्यबहादुर गुरूङ (मनाङ)
१०२ शक्ति गौचन (मुस्ताङ)
१०३ सुरेन्द्र खत्री (म्याग्दी)
१०४ प्रकाश चिलुवाल (लमजुङ)
१०५ प्रतिमा गुरूङ (लमजुङ)
१०६ बेदराज ढुंगाना (लमजुङ)
१०७ हुमराज दवाडी (लमजुङ)
१०८ राजेन्द्र अर्याल (स्याङ्जा)
१०९ श्याम अर्याल (स्याङ्जा)
११० सुनिता थापा (स्याङ्जा)
१११ दामोदर बिसी (अर्घाखाँची)
११२ हिरामणी खनाल (अर्घाखाँची)
११३ ज्ञानकला पाण्डे (कपिलबस्तु)
११४ सुशीला बिसी (कपिलबस्तु)
११५ ईश्वरीप्रसाद पौडेल (गुल्मी)
११६ गणेशबहादुर खत्री (दाङ)
११७ गिरीराज वली क्षेत्री (दाङ)
११८ देवा डाँगी (दाङ)
११९ रजनी शाह (दाङ)
१२० जमूना सुवेदी (नवलपरासी पश्चिम)
१२१ रमेश श्रेष्ठ (नवलपरासी पश्चिम)
१२२ जंगबहादुर के.सी. (पाल्पा)
१२३ घनबहादुर थापा मगर (प्युठान)
१२४ पूर्णप्रसाद कालाथोकी (प्युठान)
१२५ गोकर्णप्रसाद आचार्य (बाँके)
१२६ भोजेन्द्र बस्नेत (बाँके)
१२७ रामानन्द तमौली (बाँके)
१२८ विनिता शर्मा (बाँके)
१२९ गोपालप्रसाद शर्मा (रूकुम पूर्व)
१३० काशिनाथ न्यौपाने (रूपन्देही)
१३१ बिष्णुबहादुर थापा (रूपन्देही)
१३२ भूमिकला पौडेल (रोल्पा)
१३३ अशोक कुमारी सोडारी (वर्दिया)
१३४ केशव के.सी. (वर्दिया)
१३५ कृष्ण योगी (वर्दिया)
१३६ सोमलाल थारु (वर्दिया)
१३७ बिरमान बिक (कालिकोट)
१३८ जनकबहादुर बुढा (जाजरकोट)
१३९ रामकृष्ण न्यौपाने (जुम्ला)
१४० धर्मराज चलाउने (डोल्पा)
१४१ गणेश बोगटी (दैलेख)
१४२ सुरेन्द्रबहादुर शाही (दैलेख)
१४३ सक्कबहादुर बुढा (मुगू)
१४४ राबीर चन्द (रूकुम पश्चिम)
१४५ कृष्ण बुढा (सल्यान)
१४६ जानकी पुन मगर (सुर्खेत)
१४७ धनसरा शाही (सुर्खेत)
१४८ मायाप्रसाद जैशी (सुर्खेत)
१४९ जनकबहादुर शाही (हुम्ला)
१५० कृष्ण ढकाल (अछाम)
१५१ नवराज साउद (अछाम)
१५२ प्रेमसिंह ठगुन्ना (कञ्चनपुर)
१५३ अनिलकुमार मल्ल (कैलाली)
१५४ कृष्ण चौधरी (कैलाली)
१५५ कृष्ण धमला (कैलाली)
१५६ टेकप्रसाद आचार्य (कैलाली)
१५७ दिनेश पनेरू (कैलाली)
१५८ देबुकुमारी कामी बिक (कैलाली)
१५९ धर्मराज ओझा (कैलाली)
१६० नरेन्द्र घोडाशैनी जैशी (कैलाली)
१६१ बिमला स्वार (कैलाली)
१६२ गणेश अवस्थी (डडेल्धुरा)
१६३ राजेन्द्र पन्त (डडेल्धुरा)
१६४ प्रसाद खड्का (डोटी)
१६५ इन्द्रदेव पन्त (दार्चुला)
१६६ कुमारी नन्दा बम (दार्चुला)
१६७ मुकेश धामी (बझाङ)
१६८ रामबहादुर थापा (बाजुरा)
१६९ कलावती विष्ट (बैतडी)
१७० हरिश टमटा (बैतडी)

जय नेपाल ! कृष्णप्रसाद पौडेल
मुख्य सचिव

Published : Friday, 2024 June 21, 4:50 pm

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया