एमालेले घोषणा गर्‍यो २ नं. प्रदेशका उम्मेदवार

काठमाडौं । एमालेले २ नं. प्रदेशको स्थानीय तह निर्वाचनका लागि उम्मेदवारहरूको नाम घोषणा गरेको छ ।

पार्टी मुख्यालय धुम्रबाराहीमा मंगलबार पत्रकार सम्मेलन गरेर महासचिव ईश्वर पोखरेलले १३६ मध्ये ११० स्थानीय तहका उम्मेदवारको नाम सार्बजनिक गरेका हुन् ।

एमालेले ११० स्थानीय तहका प्रमुख र उपप्रमुखका उम्मेदारको घोषणा गरेको छ ।

विवादका कारण एमालेले धनुषामा उम्मेदवार छान्न सकेको छैन । जनकपुर उपमहानगरपालिका सहित २० स्थानीय तहका उम्मेदवार मंगलवार रातिसम्म तय गरिने महासचिव पोखरेलले जानकारी दिए ।

एमालेले केही स्थानमा कमल थापा नेतृत्वको राप्रपासहितका साना दलहरूसँग तालमेल गर्ने तयारी गरेको छ ।

कुन ठाउबाट को उम्मेद्धार ?

१. महोत्तरी
-बर्दिवास नगरपालिका
प्रमुख –  सुरेशबहादुर राउत, उपप्रमुख – कमला वाइवा तामाङ
-भंगाहा नगरपालिका
प्रमुख – अरुणकुमार सिंह, उपप्रमुख – अनिता यादव
-लोहारपट्टी नगरपालिका
प्रमुख – बदरुल हक कवारी, उपप्रमुख –  शोभा झा
-मटिहानी नगरपालिका
प्रमुख –  मुजिम राइन, उपप्रमुख – गुलावदेवी मण्डल
-जलेश्वर नगरपालिका
प्रमुख –  माधव मण्डल, उपप्रमुख –  रागिनी चौधरी
-गौशाला नगरपालिका
प्रमुख –  पदमप्रसाद उपाध्याय, उपप्रमुख – शान्तिदेवी सिंह दनुवार
-रामगोपालपुर नगरपालिका
प्रमुख –  रामदुलार साह, उपप्रमुख –  रञ्जु पटेल
-औरही नगरपालिका
प्रमुख –  मोहन महतो, उपप्रमुख – सुमित्रादेवी यादव
-बलवा नगरपालिका
प्रमुख –  मन्सुर कवारी, उपप्रमुख – लालोदेवी मण्डल
-मण्डासिसवा कटैवा नगरपालिका
प्रमुख –  राजकिशोर साह, उपप्रमुख –  चन्दुदेवी मण्डल
-पिपरा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  विक्रम चौधरी, उपाध्यक्ष –  रेखादेवी साह
-महोत्तरी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  जितेन्द्र पासवान, उपाध्यक्ष –  गोलसन खातुन
-सोनमा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  रामदुलार यादव, उपाध्यक्ष –  राजादेवी साह
-सम्सी गाउँपालिका
अध्यक्ष – मिनाक्षीकुमारी साह, उपाध्यक्ष – शेष इद्रिस
-एकडारा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  इलियास अन्सारी, उपाध्यक्ष –  ममतादेवी मण्डल

२. सर्लाही
-मंलगवा नगरपालिका
प्रमुख –  देवेन्द्र राय यादव, उपप्रमुख –  कसिरा खातुन
-इश्वरपुर नगरपालिका
प्रमुख –  मनोज देवकोटा, उपप्रमुख –  एकावती चौधरी
-लालबन्दी नगरपालिका
प्रमुख –  मानबहादुर खडका, उपप्रमुख –  शान्ति लामा
-हरिपुर नगरपालिका
प्रमुख –  जमरुद्दीन मन्सुर, उपप्रमुख –  रेणुका काफ्ले
-बरहथवा नगरपालिका
प्रमुख –  कल्पना कटुवाल, उपप्रमुख –  विष्णुकान्त महतो
-हरिऔन नगरपालिका
प्रमुख –  गणेश प्रसाई, उपप्रमुख –  रेणुका पौडेल
-वागमती नगरपालिका
प्रमुख –  विष्णु पुलामी, उपप्रमुख –  विभा नेपाल
-कविलासी नगरपालिका
प्रमुख –  फगुनी मण्डल, उपप्रमुख –  गीतादेवी साह
-हरिपुर्वा नगरपालिका
प्रमुख –  जयप्रकाश यादव, उपप्रमुख –  वन्दना साह
-बलरा नगरपालिका
प्रमुख –  उमेश सिंह, उपप्रमुख –  सुनितादेवी सहनी
-बसबरिया गाउँपालिका
अध्यक्ष –  रुदल सहनी,
-विष्णु गाउँपालिका
अध्यक्ष –  मुनिल हजारी,
-कौडेना गाउँपालिका
अध्यक्ष –  लालबाबु साह सोनार,
-चक्रघट्टा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  उपेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष –  धनवतीदेवी पासवान
-चन्द्रनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष  – लछेन्दर बिन मुखिया,

(ब्रम्हपुरी, पर्सा, गोडैता, रामनगर र धकोल गाउँपालिकाको निर्णय गर्न बाँकी ।)

३. सप्तरी
-सप्तकोशी नगरपालिका
प्रमुख –  उत्तमकुमार गौतम, उपप्रमुख –  आशा चौधरी
-कञ्चनरुप नगरपालिका
प्रमुख –  बसन्त मिश्र, उपप्रमुख –  आस्रादेवी चौधरी
-बोदेवसाइन नगरपालिका
प्रमुख –  कमाल मोहमद, उपप्रमुख –  तारादेवी झा
-हनुमाननगर कंकालनी नगरपालिका
प्रमुख –  सोभितलाल यादव, उपप्रमुख –  अरुणा पैकरा
-राजविराज नगरपालिका
प्रमुख –  सुखराम यादव, उपप्रमुख –  ममता चौधरी
-शम्भुनाथ नगरपालिका
प्रमुख –  जितेन्द्रप्रसाद गुप्ता, उपप्रमुख –  शोभाकुमारी चौधरी
-डाक्नेश्वरी नगरपालिका
प्रमुख –  रामलखन मुखिया, उपप्रमुख –  मिन्टु चौधरी
-खडक नगरपालिका
प्रमुख –  सत्रुघनप्रसाद साह, उपप्रमुख –  राधा पासवान
-सुरुङ्गा नगरपालिका
प्रमुख –  रामनारायण चौधरी, उपप्रमुख –  सविता साह
-तिरहुत गाउँपालिका
अध्यक्ष –  गफुर मियाँ, उपाध्यक्ष –  अम्बिकाकुमारी यादव
-महादेवा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  राजाराम यादव, उपाध्यक्ष –  हिरादेवी शर्मा
-रुपनी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  ……….., उपाध्यक्ष –  सञ्जुकुमारी चौधरी
-विष्णुपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष –  अशोककुमार यादव, उपाध्यक्ष –  सोनितादेवी राम
-तिलाठी कोइलाडी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  जागेश्वर झा, उपाध्यक्ष –  रञ्जुदेवी मण्डल
-छिन्नमस्ता गाउँपालिका
अध्यक्ष –  जयप्रकाश ठाकुर, उपाध्यक्ष –  अञ्जुदेवी यादव
-बेल्ही चपेना गाउँपालिका
अध्यक्ष –  ओमप्रकाश मण्डल, उपाध्यक्ष –  आशादेवी यादव
-अग्निसाइर कृष्णासवरण गाउँपालिका
अध्यक्ष –  बद्रीनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष –  सैलेन्द्रीदेवी लेखी
-बलान त्रिहुल गाउँपालिका
अध्यक्ष –  अशोककुमार यादव, उपाध्यक्षः …

४. पर्सा
-बीरगन्ज महानगरपालिका
प्रमुख –  बसरुद्दीन अन्सारी, उपप्रमुख – सोफिया आचार्य
-पोखरिया नगरपालिका
प्रमुख –  बृजेश चौहान, उपप्रमुख –  मीना देवी
-बहुदरामाई नगरपालिका
प्रमुख –  प्रमोदप्रसाद कुशवाहा, उपप्रमुख – …
-पर्सागढी नगरपालिका
प्रमुख –  …, उपप्रमुख – …
-ठोरी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  लालबहादुर श्रेष्ठ, उपाध्यक्ष –  गोकुलकुमारी रेग्मी
-जिराभवानी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  रामप्रित महतो थारु, उपाध्यक्ष –  उषादेवी थरुनी
-धोबनी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  इस्लाम मियाँ तेली, उपाध्यक्ष –  रामकलीदेवी कुर्मीन
-छिपहरमाइ गाउँपालिका
अध्यक्ष –  रन्जित गुप्ता, उपाध्यक्ष –  आशादेवी यादव
-जगरनाथपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष –  वासुदेव राम, उपाध्यक्ष –  रवनी पाण्डे
-पटेर्बा सुगौली गाउँपालिका
अध्यक्ष –  हरिनारायण चौधरी, उपाध्यक्ष –  सञ्जु चौधरी
-सखुवा प्रसौनी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  निरराज गिरी, उपाध्यक्ष –  केदारकुमारी विक
-पकाहा मैनपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष –  मदन पासवान, उपाध्यक्ष –  प्रमिलादेवी दास
-कालिका गाउँपालिका
अध्यक्ष –  कृष्णमोहन तिवारी, उपाध्यक्ष –  ….
-बिन्दवासनी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  गौरीशंकर साह, उपाध्यक्ष –  रेणु चौरसिया

५. बारा
-कलैया उपहानगरपालिका
प्रमुख –  विनोद साह, उपप्रमुख –  प्रतिमा यादव
-जितपुर–सिमरा उपमहानगरपालिका
प्रमुख –  कृष्ण पौडेल, उपप्रमुख –  सरस्वती चौधरी
-सिम्रौनगढ नगरपालिका
प्रमुख –  गगनदेव कुशवाहा, उपप्रमुख –  राजकुमारी यादव
-कोल्हवी नगरपालिका
प्रमुख –  भरतबहादुर भण्डारी, उपप्रमुख –  सुनैना चौधरी
-निजगढ नगरपालिका
प्रमुख –  यमबहादुर खडका, उपप्रमुख –  लीला खनाल
-महागढीमाई नगरपालिका
प्रमुख –  महानन्द यादव, उपप्रमुख –  मिराकुमारी जैसवाल
-पचरौता नगरपालिका
प्रमुख –  लोकनाथ राय यादव, उपप्रमुख –  नजमा खातुन
-आदर्श कोटवा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  लालबाबु यादव, उपाध्यक्ष –  उषादेवी कुशवाहा
-करैयामाई गाउँपालिका
अध्यक्ष –  मोतिलाल चौधरी, उपाध्यक्ष –  सूर्यवती राम
-देवताल गाउँपालिका
अध्यक्ष –  विजय पाण्डे, उपाध्यक्ष –  रिनाकुमारी राम
-परवानीपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष –  रामक्षेत्री पटेल, उपाध्यक्ष –  सुगन्धीदेवी
-प्रसौनी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  प्रमोद गुप्ता, उपाध्यक्ष –  सावित्री देवी
-फेटा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  गुलाम अन्सारी, उपाध्यक्ष –  सावित्री गिरी
-वारागढी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  सीताराम चौधरी, उपाध्यक्ष –  धनमाया चौधरी
-विश्रामपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष –  धर्मदेव यादव, उपाध्यक्ष –  राजमती यादव
-सुवर्ण गाउँपालिका
अध्यक्ष –  सत्यपाल यादव, उपाध्यक्ष –  सयोदा खातुन

६. सिरहा
-लहान नगरपालिका
प्रमुख –  मुन्नी साह, उपप्रमुख – सरियार चौधरी
-गोलबजार नगरपालिका
प्रमुख –  श्याम श्रेष्ठ, उपप्रमुख –  …
-मिर्चैया नगरपालिका
प्रमुख –  प्रदीप महासेठ, उपप्रमुख –  शोभा साह
-सिरहा नगरपालिका
प्रमुख –  डा. नवीन यादव, उपप्रमुख –  डा नविता यादव
-कर्जन्हा नगरपालिका
प्रमुख –  रामदयाल महतो, उपप्रमुख –  अन्जु राय
-सुखीपुर नगरपालिका
प्रमुख –  रामअवतार यादव, उपप्रमुख –  रेणुदेवी साह
-कल्याणपुर नगरपालिका
प्रमुख –  रामपुकार साह, उपप्रमुख –  चन्द्रकलादेवी यादव
-धनगढी नगरपालिका
प्रमुख –  ….., उपप्रमुख – ….
-सखुवा नन्कारकट्टी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  केदार यादव, उपाध्यक्ष –  अमला यादव
-वरियारपट्टी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  राम स्वगारथ यादव, उपाध्यक्ष –  देवशरणदेवी यादव
-नवराजपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष –  सुरेन्द्र यादव, उपाध्यक्ष –  संगीतादेवी यादव
-लक्ष्मीपुर पतारी गाउँपालिका
अध्यक्ष –  देवनारायण साह, उपाध्यक्ष –  गीता चौधरी
-अर्नमा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  चन्देश्वर मण्डल, उपाध्यक्ष –  रामकुमारी महतो
-विष्णुपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – सत्यनारायण यादव, उपाध्यक्ष –  ममताकुमारी सिंह
-नरहा गाउँपालिका
अध्यक्ष –  रामशरण यादव, उपाध्यक्ष –  गुलावदेवी चौधरी
-औरही गाउँपालिका
अध्यक्ष –  सुवर्ण यादव, उपाध्यक्ष –  आशादेवी यादव
-भगवानपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष –  उग्रनारायण यादव, उपाध्यक्ष –  विन्दादेवी यादव

७. रौतहट

-गौर नगरपालिका
प्रमुख –  शम्भु साह, उपप्रमुख –  इन्दुकुमारी झा
-राजदेवी नगरपालिका
प्रमुख –  भिखारी यादव, उपप्रमुख –  रुबीकुमारी महतो
-माधवनारायण नगरपालिका
प्रमुख –  रामनरेश यादव, उपप्रमुख –  पुनम साह
-गढीमाई नगरपालिका
प्रमुख –  हरिनारायण यादव, उपप्रमुख –  गजला साहिन
-गरुडा नगरपालिका
प्रमुख –  मोहम्मद कलिम उल्लाह, उपप्रमुख –  पानपतिकुमारी सहनी
-बृन्दावन नगरपालिका
प्रमुख –  विनोदप्रसाद कुर्मी, उपप्रमुख –  पार्वतीदेवी सहनी
-चन्द्रपुर नगरपालिका
प्रमुख –  बाबुराम दाहाल, उपप्रमुख –  रामरति चौधरी
-गुजरा नगरपालिका
प्रमुख –  रामेश्वरीदेवी चौधरी, उपप्रमुख –  इन्द्रिस सिद्धिकी
-कटहरिया नगरपालिका
प्रमुख –  योगेन्द्र साह, उपप्रमुख –  सयलकुमारी देवी यादव
-देवाहीगोनाही नगरपालिका
प्रमुख –  धमेन्द्रप्रसाद पटेल, उपप्रमुख –  सिकिलिया देवी यादव
-फतुवा विजयपुर नगरपालिका
प्रमुख –  बुधाई खाँ पैठान, उपप्रमुख –  पवित्रा कार्की
-मौलापुर नगरपालिका
प्रमुख – गगनदेव साह, उपप्रमुख –  सुनितादेवी यादव
-बौधीमाई नगरपालिका
प्रमुख –  प्रदीप यादव, उपप्रमुख –  इन्दु मिश्र
-राजपुर नगरपालिका
प्रमुख –  साह मोहम्मद, उपप्रमुख –  लक्ष्मीदेवी साह
-इसनाथ नगरपालिका
प्रमुख –  सदरे आलम, उपप्रमुख –  प्रभावतीदेवी साह
-परोहा नगरपालिका
प्रमुख –  ताराचन्द्रप्रसाद सिन्हा, उपप्रमुख –  लुसरत जहाँ
-दुर्गाभगवती गाउँपालिका
अध्यक्ष –  वीरेन्द्र साह, उपाध्यक्ष –  प्रमिलादेवी यादव
-यमुनामाई गाउँपालिका
अध्यक्ष –  मक्सुद आलम, उपाध्यक्ष –  किरणदेवी साह

(धनुषा जिल्लाका १८ र अरु विभिन्न जिल्लाको बाँकी उम्मेदवारहरु क्रमशः सार्वजनिक गरिनेछ ।)

Published : Tuesday, 2017 September 5, 6:13 pm

यसमा तपाइको मत

तपाइको इमेल गोप्य राखिनेछ

फेसबुकबाट तपाईको प्रतिक्रिया